Soutěž plamen 23.5.2015

Tuto sobotu 23.5. děti čeká velmi důležitá soutěž Plamen. Je to celodenní soutěž kde děti závodí celkem v pěti disciplínách. Na všechny tyto disciplíny se děti připravovaly především na soustředění, počítáme tedy s účastí všech těchto 18 dětí. Závodí se v 9-ti členných družstvech.Odjezd dětí na soutěž musíme rozdělit na dvě části:

1.skupina bude mít sraz v 7.00 hod před hasičárnou – Kuba S., Honza S., Jirka, Adam, Karim, Ondra, Lukáš Dv.

2. skupina má sraz v 7.45 hod – Matěj, Lukáš B., Marek B., Pavlík, Martínek, Kryštof, Kuba B., Daník  (zbylé 3 děti jedou svou dopravou)

S sebou: modré triko Cholupice s dlouhým rukávem, uniformu, popřípadě pohodlné sportovní kalhoty (elasťáky, tepláky, atd.) ponožky – NE kotníkové, pevnou sportovní obuv. Další oblečení a obuv na převlečení dle počasí ( mohou se převlékat na dobu kdy čekají na svůj pokus). Jídlo a pití, kapesné na zakoupení občerstvení. Menší děti svou cyklistickou helmu.

Návrat kolem 18. hod.

Letos se soutěž koná v Třebonicích, všichni diváci a zejména fanoušci jsou vítáni 🙂
Mapa umístění areálu.