Podzimní soustředění v Loutí 3.-4. října 2015

Na začátku října proběhne podzimní soustředění, na kterém bychom se s dětmi rádi připravili na následující soutěže – na Závod požárnické všestrannosti (střelba ze vzduchovky, šplh po laně, topografické značky, orientace dle buzoly atd.), který nás čeká víkend po soustředění a na Orientační běh mladých hasičů (podobné disciplíny jako na „ZPV“, navíc např. odhad metru, odhad minuty atd.), který nás čeká na přelomu října a listopadu. V neposlední řadě také 60m s překážkami na listopadový Memoriál Marty Habadové.

Rodiče zajišťují vlastní dopravu dětí na místo (přibližně 30 minut od Prahy). 

Nájezd dětí v sobotu 3. října 2015 mezi 9:00 a 9:30.

Celková cena je 350,- Kč za osobu. Cena zahrnuje kompletní ubytování,stravu 5x denně, pitný režim po celý den. V sobotu začínáme obědem. Je tedy nutné děti vybavit dopolední svačinou. Platbu je potřeba uskutečnit při příjezdu na místo.

Odjezd ze soustředění bude probíhat v neděli 4. října 2015 po zabalení materiálu, vyzvednutí dětí možné v Loutí mezi 16:00 a 17:00. Od rodičů, kteří přijedou dříve, uvítáme pomoc se zabalením vlastních dětí a materiálu (překážky atp.).

Děti včas dostanou podrobné informace s doporučeným seznamem oblečení, přesnou adresou a dalšími informacemi. Informace budou také rozeslány na e-mailové adresy uvedené na přihlášce. 

Přihlášky je možné odesílat pomocí jednoduchého internetového formuláře na adrese:

http://goo.gl/forms/2RcZE0EpuL

Seznam přihlášených účastníků najdete na odkaze:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xVKP4VbvOe4e4Bd9qnqTIJjmljr9lpcPHU0swy4qKKk/edit#gid=0