S hasiči pro dobrou věc

Letos kvůli Corona viru nebudeme moci osobně navštívit na Štědrý den dětské pacienty v Thomayerově nemocnici. Přesto jsme se domluvili s odd. dětské pediatrie a domluvíme ještě s dětskou chirurgií, že zorganizujeme sbírku plyšových hraček a knih pro děti, které musí trávit nejen Vánoce v nemocnici. Pokud budete mít zájem nám pomoci, uvítáme vyprané či nepoužité plastové hračky, plyšáky a dětské knihy. My se postaráme o jejich desinfekci pomocí ozonu, zabalíme je samostatně do igelitových sáčků a předáme vrchním sestrám obou zmiňovaných oddělení příp. zástupcům dalších organizací pečující o děti. Hračky a knihy lze doručit do naší klubovny v hasičské zbrojnici, po předchozí domluvě na mailu mladez@sdhcholupice.cz, nebo na telefonu 728335826. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. Velice nás těší ohlasy veřejnosti, pakliže se nám podaří sehnat velké množství hraček a knih, rádi je nabídneme i dalším místům, kde se starají o děti.