Hasičské hory Lučanka 2021 – ZRUŠENO

Velice nás to mrzí, ale vzhledem k přísným opatřením Covid, která zakazují volnočasové aktivity, ubytovací a restaurační služby i provoz vleků, není v našich možnostech organizovat během jarních prázdnin pro Prahu 1-5 tradiční hasičské hory Lučanka 2021, kde na nás letos čekalo největší množství sněhu za celou dobu, co na Lučanku jezdíme.
Těšíme se na Vás v příštím roce, případně na Vaše děti na našich letních táborech (příměstský týdenní i klasický čtrnáctidenní tábor).

Sraz účastníků: sobota 20. února 2020 ve 12:30 u hasičské zbrojnice v Cholupicích (Podchýšská 109)
Odjezd busu: po 13. hodině
Cenu pobytu uhraďte, prosím, převodem na účet: 196219505 / 0300, do zprávy uvádějte jméno účastníka, var. symbol je datum narození, za více osob lze hradit 1 platbou
Cena pro děti do 18 let bez doprovodu (dozor zajištěn vedoucími): 4 300,- Kč (viz přihláška DÍTĚTE)
Cena pro děti (s doprovodem) do 18 let: 3 900,- Kč (viz přihláška RODINY)
Cena pro osoby nad 18 let: 4 300,- Kč (viz přihláška RODINY)

Cena zahrnuje: dopravu busem z Prahy a zpět, plnou penzi včetně nápojů po celý den, permanentku na 2 dny na
místním vleku (v případě nedostatku sněhu celodenní výlet), dohled vedoucích (pro děti bez doprovodu), doprovod
lyžařských instruktorů a výcvik lyžování pro děti, doprovodný program, odměny.
Minimální povinná výbava: alespoň 2 x oteplovací kalhoty, nepromokavá teplá bunda, zimní čepice, rukavice, dostatečný počet spodního prádla, trička, ponožky, kalhoty pro pobyt v budově, mikina, svetr, šála, pyžamo, hyg. potřeby, ručník, psací potřeby, oblíbená hra či kniha, batůžek na výlety, baterku. Alespoň 2 x zimní obuv do sněhu, přezůvky do budovy. Lyže, hůlky, (snowboard), boby, lopatu, přilbu, lyžáky, potvrzení o seřízení lyží, přiměřené kapesné (suvenýry, občerstvení).
Při předávání dítěte je nutné odevzdat vyplněný formulář informace pro zdravotníka“ s vyplněným
prohlášením o bezinfekčnosti s písemným souhlasem zák. zástupce k poskytnutí informací o zdravotním stavu, k ošetření a léčbě dítěte, s kopií kartičky zdravotní pojišťovny (NE originál!!!). Pokud Vaše dítě užívá léky, je třeba je dodat v originálním balení se jménem dítěte a přesným dávkováním předepsaným od lékaře.
Pokud máte potvrzení od lékaře o zdravotním stavu dítěte z jiné předchozí akce (Tábor, ŠVP, hory, ne starší než 2 roky), není nutné nechávat u lékaře potvrdit náš formulář, stačí k němu přiložit kopii Vašeho lékařského potvrzení. Případné originály potvrzení nevracíme (zakládají se stejně, jako doklady okopírované).
Opatření COVID: pokud by byl pobyt zrušen z důvodu vládních omezení či nařízené karantény účastníkovi (nutno doložit) či kvůli karanténnímu uzavření horské chaty, vrací se účastníkům celá platba bez manipulačního poplatku ve výši 100,- Kč / osoba.
Při zrušení pobytu na vlastní žádost do 15.2.2021 je storno 500,- Kč / osoba, po 15.2. je storno 1 000,- Kč / osoba
Návrat zpět: odjezd z Lučanky v sobotu 27.2.2020 cca v 11:00