Podrobné informace příměstský tábor 2020

PRVNÍ DEN (PONDĚLÍ 13.7.2020):
 Sraz účastníků mezi 7:00 a 7:30 v klubovně hasičské zbrojnice v Cholupicích (Podchýšská 109)

• Bude vybírána platba za celý HLPT
  • Budou vybírány kopie kartiček zdravotní pojišťovny
  • Vyplníte a podepíšete formulář GDPR – souhlas se zpracováváním osobních informací.
  • Podepíšete za Vaše dítě bezinfekčnost

CO NÁS ČEKÁ KAŽDÝ DEN:

• Podepíšete za Vaše dítě bezinfekčnost na patřičný den (každý den zvlášť na stejný formulář)
  • Předáte nám užívané (a lékařem předepsané) léky pro dítě
  • Oblečení dle počasí, navíc s sebou do batůžku: pláštěnku, pokrývku hlavy, plavky, ručník, lahev na pití o objemu alespoň 0,5 litru, kapesné na nákup suvenýrů, legitimaci na MHD, občanský průkaz, nebo 2 dětské hodinové jízdenky na MHD, atp.
  • Návrat bude vždy v závislosti na dopravě (nejdříve však cca v 17 hodin) – o předpokládaném návratu budete informováni prostřednictvím SMS či mailem

Upřesnění místa a času srazu na další den bude upřesněno každý podvečer prostřednictvím SMS a ústní informací při předávání dětí zpět zákonným zástupcům (v závislosti na naplánovaném programu je možný sraz např. na obchodním  náměstí v Modřanech či na Kačerově,…).

Děti, které se neúčastní celého HLPT, uhradí platbu první den, kterého se zúčastní za všechny dny jejich účasti.

Opatření COVID:

V rámci tábora bude pro děti k dispozici desinfekce na ruce (v klubovně i na cestách), přesto doporučujeme, aby s sebou děti měly svůj desinfekční gel. Na každý den by s sebou měly děti mít děti (pro případ nutnosti) alespoň 2 ks jednorázových roušek.

Ve formuláři bezinfekčnosti budou rodiče podepisovat, že dítě ani rodiče nepřišli v uplynulých 14 dnech do kontaktu s COVID pozitivní osobou.

OCHUTNÁVKA Z PŘIPRAVOVANÉHO PROGRAMU PRO DĚTI:

V případě velmi nepříznivého počasí máme pro děti připraveny ruční dílničky přímo v klubovně hasičské zbrojnice (max. 2 dny)

Dobrodružná plavba na vodě (rafty),návštěvy přírorních i kulturních památek, …

Každý den bude pro děti jiným zážitkem, poznáním i edukací.

V případě omezení COVID: Pokud by došlo k náhlým omezením pohybu a možností v rámci organizace našeho tábora (zákaz návštěv kulturních památek, zákaz přepravovat děti veřejnou dopravou atp.), máme pro děti připraven jako náhradní program minikurz přežití v přírodě. V tomto případě by se děti každý den vzdělávaly v jiné oblasti (orientace v přírodě, získávání vody, ohně, ohniště, nouzový přístřešek,…)

Na viděnou na hasičském letním příměstském táboře.