Závody v Hrabišíně

Na tento víkend jsme pozváni na závody do Hrabišíma (okr.Šumperk). Některé děti s námi byli již v loňském roce, tak vědí, že nás čeká dlouhá cesta, ale jinak pohodový víkend ve společnosti fajn lidí a možnost zazávodit si s místními mistry.

Pro děti kromě dopravy bude zajištěna i strava. První noc přespíme v místní hasičárně, tu druhou – pokud počasí dovolí – bychom strávili pod naším velkým stanem přímo v areálu kde se závody pořádají.

Sraz: pátek 5.6. v 16.45

Návrat: neděle 7.6. ve 13.00 – 14.00 – upřesníme cca hod před příjezdem pomocí SMS

S sebou: uniformu (případně jiné sportovní kalhoty), modré hasičské triko s dlouhým rukávem, pevnou sportovní obuv, oblečení a boty na převlečení dle počasí, přikrývku hlavy, opalovací krém.

Spacák + karimatku, věci na spaní, hygienické potřeby.

Jídlo a pití na páteční večer, kapesné.

Poplatek za tento víkend 150,-Kč budeme vybírat při odjezdu.

Závodů se účastní pouze 8 vybraných dětí, jejichž rodiče dostali informační e-mail.