Městské kolo hry Plamen

Informace o Městském kole hry Plamen:

Sobota 13. června 2015 – Závod požárnické všestrannosti v Lochkově.

Družstvo: Kačka, Anička, David, Buvol, Petr, náhradník: Kája

Sraz: 7:30 u hasičárny v Cholupicích, návrat po poledni (ti, kdo nastupují i za dorost, budou převezeni do Třebonic – Petr, Kačka?)

S sebou: modré hasičské tričko s dlouhým rukávem, sportovní kalhoty či elesťáky, sportovní obuv, vysoké ponožky (nejlépe nějaké podkolenky jako ochrana proti spálení při lezení po laně), věci na převlečení (dle počasí), svačinu, dostatek pití.

Neděle 14. června 2015 – zbytek disciplín hry Plamen.

Družstvo: Kačka, Anička, David, Buvol, Petr, Kája, Kamča, Ondra + Jirka (Zbraslav)

Sraz: 7:30 u hasičárny v Cholupicích, návrat v odpoledních hodinách (přibližně stejně jako 24.5.).

S sebou: modré hasičské tričko s dlouhým rukávem, sportovní kalhoty či elesťáky, sportovní obuv, vysoké ponožky (ne kotníkové!), věci na převlečení (dle počasí; součástí Plamene jsou i požární útoky, počítejte tedy i s možností namočení), velkou svačinu, dostatek pití, případně kapesné na nákup občerstvení.

Na víkend hlásí znovu tropické počasí, nezapomeňte si přibalit pokrývku hlavy, vhodné oblečení na převlečení, opalovací a krém a hodně pití!

V pátek 12.6. je trénink od 16:00 do 18:00.

Dávejte se na sebe pozor, ať jste zdraví a připravení na víkendový vrchol sezóny.