Víkendové závody, rozlučka

Tento víkend nás čekají poslední dvě soutěže jako rozloučení s touto sezónou.  V sobotu 27.6. se zúčastníme soutěže v požárním útoku ve Vestci.  Sraz v 8:25 u hasičárny, návrat  kolem 13 hodiny.   S sebou: modré hasičské tričko s dlouhým rukávem, sportovní kalhoty či elesťáky, sportovní obuv, vysoké ponožky (ne kotníkové!), věci na převlečení v případě namočení, svačinu, pití, případně kapesné na nákup občerstvení.  V neděli 28.6. se zúčastníme další soutěže – požárních útoků v Horních Měcholupech.  Sraz v 8:10 u hasičárny, návrat znovu kolem 13 hodiny. S sebou: modré hasičské tričko s dlouhým rukávem, sportovní kalhoty či elesťáky, sportovní obuv, vysoké ponožky (ne kotníkové!), věci na převlečení v případě namočení, svačinu, pití, případně kapesné na nákup občerstvení.

___________________________________________________

Ve středu od vás padl návrh udělat malou „rozlučku“ s touto sezónou.Pro všechny, kteří se budou chtít zúčastnit:  Sraz ve středu 1.7.2015 v 18:00 u hasičárny, půjdeme na statek, kde si uděláme táborák a opečeme buřty a večer zakončíme malou diskotékou v hasičárně, kde přespíme. Ve čtvrtek ráno se zas všichni rozejdeme domů.  Akce není povinná!  Každý, kdo se bude chtít přijít, si přinese vlastního buřta/párek na opečení + nějaké brambůrky/křupky nebo cokoliv na večerní mlsání v hasičárně + nějaký nealko nápoj. Kdo bude přespávat, tak si samozřejmě vezme i věci na převlečení, spacák a karimatku.

Pečivo, hořčice, kečup zajistíme my :o)

___________________________________________________

Všem, kteří se nezúčastní závodů o tomto víkendu ani rozlučky, přejeme krásné prázdniny, moc děkujeme za celou sezónu a těšíme se na Vás v září! Ohledně zářijových tréninků a závodů pošleme informační e-mail ke konci prázdnin.